Osobný tréning

Prvému osobnému tréningu predchádza krátky rozhovor. Z neho sa dozviem základné informácie o Vás (cieľ tréningu, zdravotné obmedzenia, športová minulosť...), aby sme nastavili čo najefektívnejší tréning. Počas prvých tréningov odhalíme prípadné svalové disbalancie alebo iné obmedzenia, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť Váš tréning. Okrem posilnenia tela, redukcie tukových zásob či nabratia svalovej hmoty budeme pracovať aj na odstránení týchto disbalancií, čo zvýši kvalitu Vášho každodenného života.

V prípade, že by ste chceli cvičiť vo dvojici, existuje aj takáto možnosť. Efektívnejšie je, keď je dvojica približne rovnakej výkonnosti. 

Občas sa ma potenciálni klienti pýtajú, či som prísny, či kričím počas tréningu. Vedzte, že som primerane prísny, ale tréningy vediem v uvoľnenej atmosfére. Som rád, keď sa klient na tréningy teší. Vtedy sa na spoločné tréningy teším aj ja a pozitívna energia prináša tiež lepšie výsledky. 

 

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.