Zdieľaný tréning a online tréning

 

 

 

 

Zdieľaný tréning

Počas zdieľaného tréningu sa venujem súčasne 2 - 4 ľuďom. Každý má individuálny výber cvikov, šitý na mieru. Tento tréning je cenovo dostupnejší a cvičenec pracuje samostatnejšie ako pri osobnom tréningu. Chyby samozrejme opravujem. 

 

Online tréning

 

Základný fitness tréning:

Každý mesiac Vám vytvorím posilňovací plán. Pred vytvorením plánu vyplníte dotazník a formou mailovej komunikácie zistím, aký tréning je pre Vás najvhodnejší. Tento program je bez ďaľších konzultácií (vždy 1x do mesiaca). Je určený klientom, ktorí ovládajú aspoň správnu techniku cvičenia. Cena tréningového plánu na mesiac je 25€/mesiac.

Pred vytvorením plánu je ideálne absolvovať so mnou osobný tréning, aby som na vlastné oči videl vaše možnosti a schopnosti.

 

V programoch pre cyklistov sú rozpísané detailne jednotlivé trénigy, ktoré by ste mali absolvovať. Tréning je naozaj špecifický a mení sa v závislosti od vašej výkonnosti, cieľov a obdobia prípravy v ktorej sa nachádzate. Tréningy riadim na základe Vašich individuálnych tréningových zón. Preto je vhodné na úvod spolupráce absolvovať test laktátovej krivky, ktorá tieto zóny odhalí. V prípade, že takúto možnosť nemáte, pomôžem Vám odhadnúť tréningové zóny aj na diaľku.

Základný cyklistický tréning je tréningový program, ktorý vytvorím raz do mesiaca, s dvoma konzultáciami (e-mail alebo telefonicky) a možnými úpravami. To znamená, že po dvoch týždňoch mi dáte spätnú väzbu ako tréning prebiehal a v prípade neočakávaných okolností (choroba, únava alebo iný dôvod na vynechanie tréningov) upravím tréning na zvyšok mesiaca. Cena takéhoto programu je 35€/mesiac.

Profi cyklistický trénig som vytvoril pre klientov, ktorí chcú byť pod odborným dohľadom na dennej báze. Tréningový plán tvorím každý týždeň, vzhľadom na Vaše pocity z uplynulého tréningu. V prípade potreby ma môžete kedykoľvek kontaktovať. Navyše máte každého pol roka test laktátovej krivky (pre určenie tréningových zón a kontrolu výkonnosti) zadarmo!!! Cena tohoto programu je 60€/mesiac. 

 

 

Vedením tréningového plánu pre hobby cyklistov sa venujem už dlhšie. Keďže ma oslovujú ľudia aj s požiadavkou vedenia tréningu na diaľku v posilňovni, zahrnul som túto ponuku do svojho portfólia.

Ďalším dôvodom je, že som sa v praxi neraz stretol s ľuďmi "motajúcimi" sa po fitnesscentre s akýmsi tréningovým plánom. Moja prirodzená zvedavosť ma občas prinútila s týmito ľuďmi nadviazať kontakt a zistiť čo - to o ich pláne. Spravidla sa jednalo o začiatočníkov a úprimne Vám poviem, že väčšinou bolo na prvý pohľad vidieť, že daný plán je pre konkrétneho človeka absolútne nevhodný.

Definitivne som sa pre tento krok rozhodol, keď som si vo fitku všimol 16 ročného chlapca, u ktorého bolo na prvý pohlad vidieť, že s posilňovaním doteraz nemal žiadne skúsenosti. Okrem zlej techniky cvičenia striedal jednotlivé cviky (a najmä stroje) nelogicky. Všimol som si, že mal v ruke tréningový plán. Moja zvedavosť ma prinútila osloviť ho a tak som sa dozvedel, že plán má vraj od trénera. Zarazilo ma, že jednotlivé cviky a série boli prakticky rovnaké, ako majú kulturisti z časopisov, pre ktorých je posilňovňa denným chlebíčkom mnoho rokov. Takéto cvičenie je nie len neefektívne, ale môže byť tiež príčinou zranenia alebo prehlbovania svalových disbalancií. 

Vytvoril som preto niekoľko programov, v závislosti od Vašich požiadaviek, či finančných možností. Online tréning nedokáže nahradiť osobný tréning, avšak nie každý má na takéto tréningy možnosti ako sú čas, peniaze a dostupnosť kvalifikovaného trénera. 

Ku všetkým klientom a jednotlivým programom pristupujem s plným nasadením a tréningy rešpektujú ciele klienta a jeho individualitu. Pri týchto programoch Vás čaká e-mailová komunikácia so mnou, aby bol tréning naozaj efektívny a ušitý Vám na mieru. 

 

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.