Osobný tréning a skupinové tréningy


Prvému osobnému tréningu predchádza krátky rozhovor. Z neho sa dozviem základné informácie o Vás (cieľ tréningu, zdravotné obmedzenia, športová minulosť...), aby sme nastavili čo najefektívnejší tréning. Počas prvých tréningov odhalíme prípadné svalové dysbalancie alebo iné obmedzenia, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť Váš tréning. Okrem posilnenia tela, redukcie tukových zásob či nabratia svalovej hmoty budeme pracovať aj na odstránení týchto disbalancií, čo zvýši kvalitu Vášho každodenného života.

Skupinový tréning pre mladých športovcov v Ružinove

Tréningy prebiehajú v menších skupinách. Program je zameraný pre mladých športovcov, ktorý chcú prostredníctvom silového tréningu zvýšiť kondíciu a silu, ktoré sú predpokladom zvýšenia športového výkonu. Taktiež budeme kompenzovať jednostranné zaťaženie, ktoré so sebou špecializácia na určitú športovú disciplínu prináša. Tréningy sú vhodné pre mládež od 13 rokov a sú prispôsobené veku a schopnostiam jednotlivcov. 

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.