Cyklistické tréningy pre mládež

trening-cyklistika-mladez

Tréningy cestnej cyklistiky pre mládež

Tréningy sú určené najmä pre mládež od 14 - 20 rokov (nie je podmienka) v Bratislave. Prebiehajú v menšich skupinách pod mojím vedením v rámci klubu Cycling Academy minimálne 2x do týždňa. Súčasťou programu je aj tréningový plán, zimná príprava v posilňovni, strečing, športová diagnostika. Cena programu je 60€ mesačne.

Tréningy sú výkonnostného charakteru, pre mladých cyklistov, ktorí majú záujem posúvať svoju výkonnosť s cieľom pretekať v rámci klubu. Zverenci trénujú na základe najnovších poznatkov o vytrvalostnom tréningu a s ohľadom na individuálne potreby každého jednotlivca.

Pomocou športovej diagnostiky zistím a priebežne monitorujem výkonnosť pretekára. Na základe výsledkov z diagnostiky určím potrebné zaťaženie pre zlepšovanie kondičných schopností. Individuálne tréningy tiež monitorujem a na základe pocitov alebo neočakávaných udalostí upravujem. V prípade nutnosti je komunikácia so zverencami na dennej báze samozrejmosťou.

V období mimo hlavnej sezóny sú tréningy zamerané najmä na udržanie vytrvalosti, zvýšenie sily a korekciu svalových dysbalancií. 

 

 

 

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.